etiket fiyatına ingilizce çizgi roman, dergi ve mangalar
alışveriş sepetim | üye ol | parolamı unuttum
   
anasayfa dizin yeniler abonelik öneriler güncel sss önsipariş formları iletişim stoktaki ürünler Diamond Comics stok listesi

İstediğiniz bir ürünü getirip getirmeyeceğimiz konusunda endişelenmeye son! İki kolay adımla dağıtıcımızın Previews kataloğundan istediğiniz ürün için* ön ödemesiz ön sipariş verebilirsiniz.

1) Previews ve Marvel Previews dosyalarından istediğiniz ürünleri seçin.
2) Sipariş Formu veya Kısa Sipariş formunu doldurup 0216 321 6771 numaraya fakslayın veya info@13gezegen.com'a email ile gönderin.

Siparişinizle ilgili teyit mesajı 5 iş günü içinde email adresinize gönderilecektir. Bu süre sonunda teyit mesajı almadıysanız lüten info@13gezegen.com' a bildirin.

Not: Ürünlerin belirtilen çıkış tarihleri tahminidir ve A.B.D. için geçerlidir. Bize ulaşma tarihleri için gönderi çizelgemizi kontrol ediniz. Belirtilen son sipariş tarihine (order deadline) kadar verilen siparişlerin bulunması (neredeyse) kesindir. Siparişler bu tarihten sonra da verilebilir ve yine de büyük ihtimalle tedarik edilir.

* Şu anda sadece çizgi roman, manga, dergi ve kitaplar için geçerlidir.

13.gezegen.com 2019 Gonderi Cizelgesi.xlsx2019 yılı gönderilerimize ait önemli tarihler.
Previews Haziran 2019.txtDC, Vertigo, Dark Horse, IDW, Dynamite, Image ve Independent Publisher`lardan çıkacak yeni ürünler hakkında bilgiler.
Marvel Previews Haziran 2019.txtMarvel Comics tarafından yayınlanacak yeni ürünler hakkında bilgiler.
Sipariş Formu Haziran 2019.pdfİstediğiniz ürünleri işaretleyerek seçebileceğiniz form. Fazla sayıda ürün sipariş ederken tercih edilir.
Kısa Sipariş Formu Haziran 2019.pdfİstediğiniz ürünleri yazarak seçebileceğiniz form. Az sayıda ürün sipariş ederken tercih edilir.
Geçmiş sipariş formlarını görmek için tıklayınız
Cevapları görmek için soruların üzerine tıklayınız.
  • Siz de sorun!
  • Sevdiğiniz konulardan habersiz kalmayın!

    Dergi rafına ulaşmak için tıklayın...    Spider-Man ile ilgili tüm ürünler!