etiket fiyatına ingilizce çizgi roman, dergi ve mangalar
alışveriş sepetim | üye ol | parolamı unuttum
   
anasayfa dizin yeniler abonelik öneriler güncel sss önsipariş formları iletişim stoktaki ürünler Diamond Comics stok listesi
Shonen Jump Pack
[Viz Media]
Get 100+ pages of manga including Naruto, Bleach, One Piece, and more! Includes a code for a 3-month digital subscription, plus an Ultra Rare Weekly Shonen Jump Yu-Gi-Oh! promotional card.

The free 3-month digital subscription can be activated only in the U.S. and Canada; the free Yu-Gi-Oh! Card included with the issue is tournament legal only within the U.S. & Canada

Not: sağdan sola okunur.
Abonelik
  Abonelik başlangıç sayısı: 0
112 sayfa | Siyah Beyaz | İngilizce
95,95 TL
%10 İndirimde: 86,36 TL

abone ol

www.13gezegen.com abonelik hizmeti:

Takip ettiğiniz çizgi romanların bir sayısını bile kaçırmamak ve %10 indirimden faydalanmak için abonelik servisimizden faydalanabilirsiniz. Abone olmak istediğiniz ürünler için herhangi bir ön ödeme yapmanız gerekmez. Sayılarınız her ay elimize ulaşır, kişisel sayfanızda görünür ve eposta yoluyla size haber verilir. % 10’luk indirim otomatik olarak fiyata yansıtılır. Ürünleri bu bilgi espostası’nın yollanış tarihini takip eden 15 gün içerisinde satın almanız gerekmektedir. Kargo ücretlerinden tasarruf etmeniz için çizgi romanlarınız satın aldığınız anda değil siz istediğiniz zaman postalanır.

Abonelik Şartları

Shonen Jump Pack isimli ürün abonelik olup, 0 aylık sürelerle yayınlanmaktadır. Çıkan her sayıdan istediğiniz adette sizin için ayırılacaktır.
Shonen Jump Pack hakkındaki yorumlar;

yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız

henüz bu ürün için bir yorum yapılmamış.


«geri
Cevapları görmek için soruların üzerine tıklayınız.
  • Siz de sorun!
  • Sevdiğiniz konulardan habersiz kalmayın!

    Dergi rafına ulaşmak için tıklayın...    Spider-Man ile ilgili tüm ürünler!